VİZYON & MİSYON


VİZYONUMUZ

Kurumsal stratejimiz ülkemizin kaliteli ve çağdaş yaşam projeleri yaratan
lider markalarından biri olmaktır.
Kurumsal değerlerimiz ise ;
• Liderlik
• Kurumsallık
• Uzmanlık
• İnsana ve çevreye saygıdan oluşmaktadır.
Verimli iş sonuçlarını elde etmek amacıyla sistemler kurmak ve sürekli iyileştirmek, hedeflenen sonuçlar ile sorumluluk bilinci dahilinde müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentileri aşarak karşılamaktır.
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak ve müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmek müşteri politikamızı oluşturmaktadır. Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalitenin sağlanması amaçlanmaktadır. Tasarımdan kullanım aşamasına kadar ADO Yapı tüm kalite yönetimi gereksinimlerine uyar. Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde uygulama planlarına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil edilir. Her zaman daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi çözümler sürekli araştırılır ve geliştirilir.MİSYONUMUZ

Mimari tasarımda formun bağlam ile ilişkisini kavrayan bütünsel bir yaklaşım, inşaat uygulamalarında detaylara
gösterilen özen, yüksek kalite standartlarındaki tutarlılık ve teslim hızı, yönetimde ise dostane ve güvene dayalı bir çalışma ortamı sağlanan müşteri memnuniyeti ADO YAPI’nın kurumsal kültürüne damgasını vuran başlıca özellikleridir.
Özetle misyonumuz; teknolojisi, bilgi gücü ve sağladığı faydayı toplumla paylaşan ilkeleri ile sektörde yer almaktır. Hatasız, hızlı ve zamanında proje ve yapı üretmeyi temel prensip olarak benimsemiş proje üretiminde; sağlamlık, ekonomi, estetik, yenilikçi ve detaylara önem veren mimari projelere tam uyumluluk ilkesi ile sektördeki gelişmeleri
yakından takip ederek hizmetlerimize devam etmektir.
İnsana her türlü sosyal, kültürel ve sportif olanağın yanında kusursuz tasarlanmış bir mimari konsept ve teknolojik alt yapısı ile güvenlikten konfora,sağlıktan desteğe kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü yapıların gerçekleştirilmesidir.


Değerlerimiz

Dürüstlük 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%
Kalite 100%
İnsana & Çevreye Saygı 100%